Huisbereide buffetten voor uw feest
Zoekt u een traiteur die kan voorzien in uitgebreide, verse en huisgemaakte buffetten in Ledeberg en Mariakerke? Plant u een feest, zoals een huwelijksverjaardag of de communie van uw kids en zoekt u nog een goede slagerij die uw gasten van lekker eten kan voorzien? Aarzel dan niet en neem contact op met Keurslagerij Abel voor het plaatsen van uw bestelling. Zowel voor jong en oud voorzien wij de lekkerste gerechten aan een mooie prijs.
Rijkelijke buffetten
Bent u geïnteresseerd in het plaatsen van een bestelling voor de catering van uw event of feest? Bekijk dan hier het uitgebreid aanbod en de mogelijke buffetten die wij aan te bieden hebben. Zowel vis, vlees als groenten komen rijkelijk aan bod zodat het elke gast kan bekoren. U hebt de keuze tussen het Abel-buffet of het Courant-buffet, steeds met kwaliteitsproducten en huisgemaakte bereidingen. Ook voor de allerkleinsten voorzien wij heel wat lekkers.
Buffet ‘Abel’ - 25 euro per persoon
- Gepocheerde zalm
- Gerookte Zalm
- Parmaham met meloen
- Perzik met tonijn
- Tomaat-garnaal (grijze garnalen)
- Rundsrosbief
- Gevuld eitje
- Gebakken kip drumstick
- Beenham met asperges
- Eendenpastei op witloofblaadje
- Diverse rauwkostsalades
- Aardappelsalade
- Aangepaste koude sausjes
- Broodjes en boter
Het buffet is mooi afgewerkt met vers fruit
Buffet ‘Courant’ - 15,5 euro per persoon
- Tomaat-krabsalade
- Varkensgebraad
- Rauwe ham met meloen,
- Rundsrosbief
- Salami
- Gevuld eitje
- Kalkoenfilet
- Hespen- rolletje met asperges
- Gebakken Kippendrumstick
- Diverse rauwkostsalades
- Aardappelsalade
- Aangepaste koude sausjes
- Broodjes en boter
Het buffet is mooi afgewerkt met vers fruit
Kinderbuffet - 7,50 euro per persoon
- Micket mousse worstje
- Sneden fricandon
- Sneden hespenworst
- Sneden Figuurworst
- Gekookte ham
- Kipboutjes
- Groentjes
Bestellingen plaatsen
Bent u geïnteresseerd? Geniet u graag van een mooie korting op uw aankoop? Wenst u een bestelling te plaatsen voor uw buffet, vleespakketten of dagschotels? Aarzel dan niet en neem vandaag nog contact op met onze slagerij. Wij staan met een professioneel team voor u klaar om uw vragen te beantwoorden, u meer uitleg te geven over onze werkwijze en u bij te staan in adviezen. U kan ons contacteren via telefoon, mail of het contactformulier op de contactpagina. Via de website kan u onze dagverse producten 24 uur op 24 en 7 dagen op 7 bestellen.